Broneerimine

BRONEERIMINE

Info

Broneerimiseks palume teha hinnapäring aadressile teekaldapuhkemaja@gmail.com. Et saada võimalikult parim hind, palume hinnapäringus täpsustada külaliste arv ja külastuse eesmärk ( ürituse korraldamine, koolitus, puhkus jne ) ning kindlasti ööbijate arv.

Hinnapakkumise vastu võtmisel esitame arve, mille palume tasuda 1/3 summa ulatuses broneeringu kinnituseks ja 2/3 tuleb tasuda broneeringu päeval kas ülekandega või kohapeal.

Juba tehtud broneeringut saab tühistada kuni 30 kalendripäeva enne broneeritud kuupäeva, misjärel broneering tühistatakse ja Puhkemaja tagastab broneerijale broneeringu kinnituseks sooritatud makse. Hiljem kui 30 kalendripäeva tühistatud broneeringu puhul broneerijale raha ei tagastata.

Broneerija vastutab isiklikult tema enda ja temaga koos viibivate isikute poolt puhkemajale tekitatud võimaliku kahju eest.

Puhkemaja ei pakuta külastajatele pidude korraldamiseks kes broneerijana ise või tema kaaskond on nooremad kui 25 aastat. Erandite saamiseks tuleb täiendavalt garanteerida, kuidas tagatakse heakord ja öörahu tingimuste täitmine.

Öörahu tuleb tagada 24:00 – 08:00.

Puhkemaja jätab endale õiguse loobuda broneeringust või juba tehtud broneering tühistada, kui tal tekib põhjendatud kahtlus, et broneerija teeb broneeringu kellegi teise isiku eest, kes on noorem kui 25 aastane või kui broneerija esitab teadlikult ebatäpseid andmeid külastuse eesmärkide või külastajate arvu osas.

Broneering peab olema tehtud vähemalt 48 tundi enne soovitud kuupäeva.

Lemmikloomad kokkuleppel!

Puhkemaja üleandmine alates kell 14:00 broneeritud päeval ja vabastamine hiljemalt kell 12:00 järgmisel päeval. Erikokkulepped võimalusel.

Ilutulestiku kasutamine ei ole lubatud!

Öörahu aitab tagada Forus Security AS

Võta ühendust!

Vastame esimesel võimalusel.